O firmie

 

O FIRMIE

Firma PIXEL S.C.  cynkowanie ogniowe specjalizuje się w branży powłok antykorozyjnych od 2007 roku. Stopniowy rozwój firmy opierał się głównie o własne doświadczenia jej założycieli, odpowiednie reagowanie na potrzeby rynku, wyszukiwanie nowych rozwiązań oraz partnerów w biznesie, z którymi możliwe były kolejne kroki poprawiające funkcjonowanie firmy. Stworzyliśmy odpowiednie procedury  począwszy od sposobu transportowania materiału, poprzez monitorowanie procesu produkcyjnego, aż do właściwego zabezpieczenia gotowych elementów oraz bezpiecznego ich powrotu do klienta. 

 

CYNKOWANIE OGNIOWE

Cynkowanie ogniowe : zabezpieczenie antykorozyjne materiału poprzez cynkowanie ogniowe jest procesem wieloetapowym. Rozpoczyna się jeszcze przed powstaniem elementu, gdy projektując wyroby pomagamy nanosić odpowiednie otwory technologiczne. Doradzamy jak wykonać elementy przestrzennie, by wykonanie na nich powłok nie było kosztowne, dbamy o zabezpieczenie materiału po cynkowaniu oraz jego transport do klienta. Kontrolujemy także jakość powłoki bezpośrednio po cynkowaniu aby wychwycić ewentualne efekty niepożądane i odpowiednio na nie reagować.

 

 

MALOWANIE PROSZKOWE

W 2013 r. rozszerzyliśmy także naszą działalność o lakierowanie proszkowe, co sprawiło że nasza usługa stała się bardziej kompleksowa i  pozwala naszym klientom na szybsze i łatwiejsze funkcjonowanie. Także i tu oprócz jakości samej powłoki kluczowe okazało się jej właściwe zabezpieczenie zarówno w transporcie jak i podczas prac załadunkowych.  Dzięki wdrożeniu odpowiednich technik udało nam się opanować te problemy i dostarczać naszym kontrahentom elementy zgodne z ich oczekiwaniami.

 

KADRA

Dobre funkcjonowanie firmy oraz jej rozwój nie byłby możliwy bez odpowiedniej kadry pracowników. W naszych szeregach są zarówno wieloletni pracownicy ocynkowni, handlowcy, doświadczeni kierowcy oraz pracownicy zabezpieczania transportu. Ich kompetencje, profesjonalizm a także lata przepracowane w naszej firmie skutkują wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi na każdym etapie wykonywanych przez nas prac. Każdy z naszych pracowników jest przeszkolony w zakresie procesu cynkowania ogniowego i może udzielić informacji dotyczących otworów technologicznych oraz ogólnych norm dotyczących wyglądu powłoki cynkowej oraz prac towarzyszących.

 

KLIENCI

Pracujemy dla profesjonalistów. Zdobyliśmy zaufanie największych firm termomodernizacyjnych, energetycznych oraz ślusarskich a także liderów w branży budowlano-stalowej z całej południowej Polski. Prowadzimy doradztwo w zakresie projektowania konstrukcji pod kątem późniejszego wykonywania powłok oraz zoptymalizowania ich kosztów. 90% usług wykonujemy dla stałych klientów, dlatego naszym nadrzędnym celem jest utrzymanie takiej jakości współpracy, która zachęci Państwa do kolejnych wspólnych realizacji.