Oferta

CYNKOWANIE OGNIOWE 

Cynkowanie zanurzeniowe zwane potocznie cynkowaniem ogniowym jest jedną z najlepszych i szeroko stosowanych metod zabezpieczania przed korozją konstrukcji stalowych w kraju i na świecie.

Powłoka cynkowa chroni stal przez wiele lat i nie wymaga konserwacji. Ponadto można przedłużyć jej trwałość oraz nadać wyrobom pożądane walory estetyczne przez pokrycie ocynkowanej powierzchni dodatkową powłokę lakierniczą lub malarską.

Oferując usługę cynkowania ogniowego wraz z transportem bazujemy na stabilnej współpracy z ocynkowniami w całym regionie.

Nasza oferta dotyczy cynkowania  wraz z transportem:

  • materiałów o jednorazowej wadze do 10 000 kg
  • elementów o wymiarach do: 9m x 2,4m x 1,4m (dł.wys.szer)
  • czas oczekiwania na wykonanie usługi – max 3 – 5 dni roboczych

Zapewniając transport i usługę cynkowania ogniowego dbamy o Państwa czas, pieniądze, komfort.

Już nie trzeba martwić się o  transport, rozładunek, wyczekiwanie na towar, załadunek i załatwianie formalności. Na każdym etapie firma PIXEL S.C. przeprowadzi Państwa materiał przez procesy nakładania powłok aż do odbioru przez Państwa gotowego produktu.

Powierzając nam elementy powyżej 500kg -Transport gratis!

Ponad 90% zleceń realizujemy od naszych stałych klientów w większości rejonów południowej Polski. Stała współpraca pozwala na przyjmowanie zleceń dużych ale także tych niewielkich gdyż wiemy, że dla naszych kontrahentów elastyczność oraz czas realizacji są bardzo ważne.

 

LAKIEROWANIE  PROSZKOWE

Lakierowanie proszkowe w połączeniu z cynkowaniem ogniowym tworzy najlepszą z możliwych powłokę antykorozyjną, wytrzymałą na wiele dziesiątków lat. Oferujemy lakierowanie proszkowe elementów:

  • o jednostkowej wadze do 500 kg
  • o maksymalnych wymiarach: 9m x 1,7m x 1,9m
  • nieocynkowanych, ocynkowanych, z aluminium oraz stali nierdzewnej

Zarówno w obsłudze cynkowania jak i lakierowania proszkowego kluczowa jest kwestia transportu powierzonych nam materiałów, dlatego firma PIXEL S.C. od lat bazuje na stabilnej bazie własnego transportu.

Przewożenie gotowych wyrobów wykształciło w nas dbałość o bezpieczeństwo naszych ładunków. Robimy więc wszystko alby zarówno pod względem jakości jak i logistyki dopasować się do Państwa potrzeb.

Wierzymy, że lakierowanie proszkowe w połączeniu ze świadczonymi dotychczas usługami pozwoli nam na kompleksową obsługę branży, przyczyniając się do dalszej stabilizacji na rynku oraz zadowolenia naszych klientów.

 

Ogólne Warunki Wykonania usługi